داستان چیه؟

 1. خانه
 2. داستان چیه؟
تامین کننده ها

چجوری درخواستم رو بفرستم؟

امروز را برای یک آینده بزرگ شروع کن

براحتی در داخل سامانه به عنوان درخواست دهنده ثبت نام کن و بعد از طریق پنلی که در اختیارت قرار می گیره، درخواست خودت رو ارسال کن. همه تامین کننده ها درخواست شما رو میبینن و متناسب با درخواستی که ارسال کردی برات پیشنهادات خودشون رو در قالب پاسخ به درخواست ارسال می کنن. بعدش شما هر کدوم رو خواستی انتخاب کن.

 • آیا من میتونم با تامین کننده ها صحبت کنم؟

  ارتباط با تامین کننده

  در داخل سامانه این امکان فراهم شده که با با تامین کننده پیغام رد و بدل کنید و با هم چت کنید تا به توافق برسید. از طرف دیگه هیچ محدودیتی برای رد و بدل کردن شماره تلفن و یا راههای ارتباطی نیست.

 • اگر هیچ تامین کننده ای رو اتخاب نکنم، چی میشه؟

  اختیار کامل

  شما میتونید براحتی هر تعدادی از تامین کننده که میخواید رو انتخاب کنید و یا حتی هیچ کدوم روانتخاب نکنید. اختیار با خود شماست. نگران اون طرف هم نباش، ما از تامین کننده هم پول نمی گیریم برای انجام این کارها، پس نگران نباش، هر چی صلاح کار خودت هست رو انجام بده.

 • آیا من برای اینکارها پول باید بدم؟

  هزینه های سامانه

  فعلا تا مدت نامشخصی از هیچ کسی پول نمی گیریم نه از شما که درخواست دهنده هستی نه از تامین کننده ها پس راحت باش و فعلا از سامانه استفاده کن.

درحال کار

چگونه درخواستهای افراد رو ببینم؟

کسب و کار خودت رو رونق بده

شما که تامین کننده در حوزه مهندسی عمران و ساخت و ساز هستی، داخل استعلام ها بگرد ببین کدوم رو میتونی تامین کنی، بعد برای درخواست دهنده پیشنهاد بفرست. حتی میتونی اطلاعات تماست رو هم برای طرف مقابلت بذاری که اگر خواست باهات تماس بگیره، هیچ محدودیتی نداری، ما هم چیزی از معامله بین شما د نفر نمی خوایم پس راحت بدون هیچ نگرانی با درخواست دهنده وارد مذاکره شو.

 • آیا من به عنوان تامین کننده باید رای استفادهد پول بپردازم؟

  هزینه های تامین کننده

  فعلا قراره هیچ پولی نگیریم نه از تامین کننده نه از درخواست دهنده، پس فعلا که خبری نیست بهتره راجبش صحبت نکنیم. ممکنه هیچ موقع پولی از شما گرفته نشه...

 • آیا من محدودیتی در پاسخ دادن دارم؟

  اختیارات

  اصلا به هیچ وجه! کلا همه چی برات آزاده، حتی اگر میخوای خودت رو هم تبلیغ کنی مشکلی نیست، براحتی با درخواست دهنده های مختلف وارد مذاکره شو که امیدوارم از این راه کسب و کارت رونق پیدا کنه...

 • آیا مبلغ فاکتورها میاد تو حساب شما؟

  نحوه تعامل مالی

  هیچ پولی از معامله شما نمیاد تو حساب ما، پس با خیال راحت مذاکره کن. شما با درخواست دهنده به توافق میرسی و طبق روال خودت و توافقی که باهم میکنید مراودات مالی رو هم انجام میدید. به ما ارتباطی نداره قیمت کالا و خدماتت جنده و چجوری میخوای بگیری ما فقط شما رو به هم معرفی می کنیم و پولی هم نمی خوایم.

درحال کار

ابهاماتی هست که باید روشن بشه

ما ایرانی ها دوست داریم بدونیم یه سری چیزارو

یه جای کار میلنگه گویا، چرا شما میاید رایگان این امکانات رو فراهم میکنید؟ مگه میشه، مگه داریم؟ حالا جواب این سوال اینه که اولا گفتیم ممکنه بعدا یه پولی بگیریم برای این خدمات فعلا رایگانه (البته ممکنه همیشه رایگان بمونه) دوما هدف ما از این قضیه اینه که بقیه بخش های کارگاهِ تو دیده بشه و ما درآمدمون از اون بخشهاست که خیلی تخصصی به مدیریت پروژه اختصاص داره. میخوای از ما حمایت کنی برو اشتراک اون قسمت ها رو بخر

 • اون بخش مدیریت تخصصی چیه؟

  مدیریت پروژه آنلاین

  ما یه بخش خیلی حرفه ای داریم بنام مدیریت پروژه آنلاین که از طریق این آدرس میتونی بری و ثبت نام کنی، توضیحات بیشترش رو اونجا بخون

  panel.kargaheto.ir

 • مشکوک تر شدید! داستان چیه؟

  پلتفرم کارگاهِ تو

  ما هدفمون کوچیک  نیست، ما میخوایم ساخت و ساز رو هوشمند کنیم از خرید گرفته تا مدیریت پروژه و ارتباطات. خیلی بخش های مختلفی داریم برو تو سایت www.kargaheto.ir همه بخشها رو میتونی ببینی.

 • داره یکم برام همه چی حل میشه، شما کی هستید؟

  معرفی تیم

  ما یه تیمی هستیم که همزمان در حوزه ساخت و ساز هم فعالیت میکنیم. اسم شرکت ما ابنیه سازان ستاوند هست. ما عضو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران هستیم، داریم دانش بنیان میشیم، شاید اون روزی که این رو میخونی دانش بنیان شده باشیم و یادمون رفته باشه اینو ادیت کنیم.

درحال کار