تامین کننده
ایمیل تأییده شده است شرکت پارت صفحه
0/5 (0 بازخورد)
زمان عضویت ۲۶ فروردین, ۱۴۰۲
شرکت پارت صفحه از سال ۱۳۸۱ در عرصه تولید ورق های فومیزه پی وی سی شروع به کار کرد و از سال ۱۳۸۶ تولید دیوار پوش دوجداره و سقف کاذب را آغاز نمود. این شرکت در حال حاضر بزرگ ترین و جامع ترین تولید کننده دیوار پوش، سقف کاذب و ابزارآلات PVC با بیش از ۴۰ خط تولید و با حجم تولید ماهانه ۸۰۰ هزار متر مربع در ایران می باشد. برای ارائه بهترین محصولات از ابتدای کار پیشرفته ترین ماشین آلات، مرغوب ترین مواد اولیه و با تجربه ترین کارکنان و بیشترین تنوع روکش را برگزیده است.تنوع بالای سبد محصولات این شرکت باعث رضایت روز افزون مشتریان داخلی و خارجی و افزایش تقاضا برای خرید شده است.(شبکه‌ی گسترده نمایندگان و عاملین فروش در سراسر کشور و نیز کشور های منطقه )

 

تایل های PVC

تایل ها که در اندازه ی ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر و ضخامت ۷ میلیمتر تولید می شوند در دسته های هات استمپ، مات، براق و چاپی قرار می گیرند.

پانل ها که در عرض های ۲۰، ۲۵، ۳۰، ۴۰ و ۲۳.۵ سانتیمتر و ضخامت ۷، ۸ و ۱۲ میلیمتر تولید میشوند در دسته های روکشدار، چاپی، هات استمپ، مات و براق قرار می گیرند.

ابزارآلات شامل لبه ها و قرنیزها هستند. لبه های معمولی، تاشو، نبشی، گچبری، Hشکل، و ناودانی اشکال مختلف لبه های ارائه شده توسط این شرکت می باشد.